Категорії

Авточохли з автотканини

Модельні чохли з автотканини серія

Модельні чохли з автотканини серія "CLASSIC 2020" для сидінь легкових автомобілів EMC Elegant

Артикул #1013871

2 200 грн

Модельні чохли з автотканини серія
Гарантія на установку! На все модельні чохли поширюється гарантія установки: в разі, якщо протягом 14 днів після отримання товару виявляться невідповідність чохлів базовій комплектації сидінь Вашого автомобіля - інтернет-магазин Автокіоск гарантує безкоштовну доопрацювання або повне повернення грошей.

Надійні автомобільні чохли з автотканини є незамінними аксесуарами, які здатні виконувати відразу кілька корисних функцій. Крім того, що вони служать надійним захистом сидінь проти механічних пошкоджень і бруду, вироби можуть створювати відчуття зручності і комфорту всередині салону, а також візуально оновлювати його.

Про основні особливості чохлів для авто

Стильний комплект модельних чохлів відрізняється практичністю і універсальністю. З метою зручності кріплення на тканині є кілька петель для надійної фіксації чохлів в одному положенні. Завдяки еластичності матеріалу, вони здатні щільно прилягати до конструктивних елементів.

Комфортне використання - то, що гарантовано виробником чохлів з автотканини , матеріал яких здатний до пропускання повітря і нейтралізації виникнення "парникового ефекту". Сидінні легкового автомобіля, обтягнуте спеціальним захистом з автотканини, викликає тільки приємні відчуття для гостей салону при будь-якій погоді.

Плюс до всього, чохли для авто істотно спрощують догляд за салоном. Будь-які локальні забруднення з легкістю видаляються за допомогою спеціальних засобів, а при більш складних забрудненнях чохли зі зносостійкої тканини можна зняти і випрати. Початкові властивості і привабливий вигляд виробів при пранні в пральній машині зберігаються.

Про переваги модельних чохлів

Пошиття чохлів для сидінь легкового авто EMC Elegant передбачає використання особливо міцної тканини від європейського виробника. Ряд високих експлуатаційних характеристик обумовлений високотехнологічним способом обробки волокон, з їх особливим переплетенням. Інші переваги виробів полягають в:

  1. оригінальний дизайн, а також великому асортименті з тканин і квітів під будь-який салон;
  2. Виготовленні продукції, згідно індивідуальних для моделі авто викрійок, з контролем якості на кожному з виробничих етапів;
  3. якісному пошитті виробів з тканин, стійких до зносу;
  4. Збереженні первісного вигляду чохлів, які не розтягуються, не линяють і не сідають після прання в делікатному режимі;
  5. Можливості надання стилю, затишку та індивідуальності будь-якого автомобіля.

Щоб зробити замовлення, досить зв'язатися з менеджером по телефону або за допомогою онлайн-форми на сайті. Правильно обрані чохли з автотканини - запорука комфортної їзди в будь-яку погоду, як для водія, так і для пасажирів!

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від EMC Elegant:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте