Категорії

Авточохли з автотканини

Модельні чохли з автотканини серія

Модельні чохли з автотканини серія "SPORT" для сидінь легкових автомобілів Союз-Авто

Артикул #1006142

2 800 грн

2 400 грн

Модельні чохли з автотканини серія
Поліпшені модельні чохли з автотканини для сидінь автомобілів - це практичні комплекти виробів, що захищають оббивку крісел від передчасного старіння. Для пошиття авточохлів використовується високотехнологічна автоткань від зарубіжних (Польща) виробників, яка характеризується:
  • простотою догляду;
  • гарну зносостійкість;
  • бездоганною еластичністю;
  • оптимальної повітропроникністю.

Елітні моделі чохлів від компанії «Союз-Авто» ідеально прилягають до елементів м'яких конструкцій, точно повторюючи їх форму.

Гарантія на установку! На все модельні чохли поширюється гарантія установки: у випадку, якщо протягом 14 днів після отримання товару виявиться невідповідність чохлів базовій комплектації сидінь Вашого автомобіля - інтернет-магазин Автокіоск гарантує безкоштовну доопрацювання або повне повернення грошей.

Відвідавши інтернет-магазин, можна купити модельні вироби для вітчизняних і зарубіжних марок автомобілів. Комплекти авточехлов складаються з підлокітників, підголівників і стандартних деталей сидінь (на 5 місць).

Замовники мають можливість вибирати фактуру і колірну палітру виробів для свого автотранспорту. Широкий діапазон вибору модельних чохлів з автотканини, обумовлює хороший комфорт і стильний вигляд салону автомобіля.

На сайті компанії можна замовити індивідуальний пошив чохлів преіміум класу.

Комплекти модельних авточехлов з автотканини легко встановлюються, завдяки зручним кріпленням у вигляді петель.

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від Союз-Авто:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте