Категорії

  • Контакти

Контакти

Статті

23.06.2018

Офіс в Дніпрі

Набережна Січеславська (колиш. Леніна), 29а офіс 509

Інтернет-магазин "Avtokiosk" зареєстрований на ФОП Венетуліс В. Дата і номер запису в Єдиному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців про проведення держ. реєстрації 2 224 000 0000 116691 від 02.06.2017. Місце реєстрації: м.Дніпро.

Всі продажу, повернення і обмін товарів здійснюються згідно з чинним законодавством.

Відправлення товарів здійснюється протягом трьох робочих днів, якщо термін не обумовлений окремо (індивідуальне виготовлення або доставка).

Увага!

На час карантину прийняти особисто клієнта в офісі зможемо тільки після попереднього дзвінка.

Як перевірити надійність магазину

Перевірити роботу будь-якого ФОП або іншої юридичної особи можна за допомогою безкоштовного запиту на сайті Міністерства юстиції України за посиланням https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search. Результат буде відображень відразу ж. У ньому будуть вказані ПІБ підприємця (збігається з ФОП-одержувачем передоплати), місце реєстрації, види діяльності та інші відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інформаційними системами від державних органів.

Безкоштовний пошук відомостей в Єдиному ДЕРЖАВНОМУ реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань здійснюється відповідно до статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте