Категорії

 • Статті
 • Універсальні чохли з недорогого і безпечного матеріалу

Універсальні чохли з недорогого і безпечного матеріалу

Статті

25.08.2021

Універсальні чохли PILOT з кожвинила купуються для передніх сидінь мікроавтобусів. Це відмінне рішення питання, пов'язаного з зносом оббивки. Вироби відрізняються простотою в експлуатації, мають великий вибір кольорів. Представлені комплекти для двох або трьох сидінь. Купити авточохли універсального типу можна в магазині .

Переваги

Універсальні чохли мають такі переваги:

 • Стильний зовнішній вигляд - дизайн моделей бренду PILOT не відрізняється від більш дорогих варіантів. Задня і бічна частини виконані в чорному кольорі, а передня сторона може бути будь-якого відтінку.
 • Гідна ергономіка - чохли розраховані для поїздок на довгі дистанції. Це обумовлено наявністю підтримують вставок з пінополіуретану. Вони щільно тримають тіло людини, проїжджаючи по нерівній дорозі.
 • Захисні функції - внутрішня сторона вироби виконана таким чином, що штатна оббивка НЕ перетирається, що не продавлюється в місцях швів і ущільнень. У разі нестандартної ситуації, вся пролита рідина буде перебувати на поверхні чохла, а на заводський оббивці не залишиться ні плям, ні запахів.
 • Доступна ціна - такі аксесуари дешевше аналогів, випущених іншими брендами.

  Особливості матеріалу

  Чохли PILOT пошиті з приємного на дотик кожвинила, який легко протирається вологою ганчіркою і не вимагає спеціального регулярного догляду. Щоб повернути чистоту, досить один раз протерти накидку. Кожвинил має такі особливості:

  1. Оптимальний термін служби - вироби розраховані на 2-3 роки користування. При регулярних перевезеннях важких предметів і будівельних матеріалів, виріб здатний прослужити 18 місяців.
  2. Практичність - вироби відрізняються міцними швами, які не піддаються зносу. Кожвінвл не вигорає на сонці, не піддається гниттю. Матеріал стійкий до впливу цвілі.

   Відмінною особливістю чохлів ПІЛОТ є наявність в конструкції спеціальних затяжок, за допомогою яких сидіння обтягається точно по контуру, не залишаючи пустотних місць. Це дозволяє використовувати чохли для різних марок автомобілів. Покупець може самостійно зробити технологічні отвори. У магазині універсальні чохли представлені в широкому асортименті.

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте