Категорії

  • Статті
  • У чому особливості універсальних чохлів із кожвінілу?

У чому особливості універсальних чохлів із кожвінілу?

Статті

28.12.2021

У процесі експлуатації транспортного засобу крісла легкових автомобілів зазнають серйозних навантажень як з боку водія, так і пасажирів. Тому краще своєчасно замислитись про захист крісел та скористатися вигідною пропозицією від ТМ «Автоамбіції». За доступною ціною ви можете купити чохли універсальні з кожвінілу, які зведуть до мінімуму знос оббивки сидінь, убережуть її від забруднень або відновлять привабливість за мінімальних витрат.

У чому особливості універсальних чохлів із кожвінілу?

Одразу варто відзначити, що захисні вироби для сидінь легкових автомобілів від ТМ «Автоамбіції» відрізняються досить доступною вартістю. Вони стануть оптимальним варіантом для транспортного засобу, що виставляється на продаж, чи службового автомобіля. Так, універсальні чохли не забезпечать максимальну естетику і не сядуть настільки чітко, як у тому випадку, коли автовласник зміг би підібрати авточохли за моделлю, але у своєму ціновому сегменті – це ідеальне рішення для обмеженого бюджету.

Орієнтовний термін експлуатації виробів із шкірвінілу – 2-3 роки. На даний період універсальні чохли для сидінь легкових транспортних засобів відрізнятимуться такими перевагами:

  • стійкість кольору;
  • стійкістю до грибків або бактерій;
  • гігієнічністю – матеріал не вбирає пігменти, олії чи вологу;
  • добра повітропроникність;
  • міцністю та еластичністю;
  • презентабельним зовнішнім виглядом.

Як підібрати чохли з кожвінілу для легкових автомобілів?

Дані захисні вироби для крісел є універсальними. Їх відшив виконується з урахуванням того факту, що авточохли повинні підходити на 90% транспортних засобів, які представлені на території України. Вироби йдуть без перфораційних вирізів, їхній покупець робить самостійно за фактом установки. Відразу варто зазначити, що в даному випадку попередня примірка та оцінка розміру чохлів є обов'язковими. Оскільки вироби з прорізаними технологічними отворами не підлягають поверненню або обміну.

Універсальні чохли на передні сидіння легкового автомобіля можуть відшиватись зі знімними підголовниками або в спортивній компоновці, коли підголівник та спинка суміщені.

Виріб на задній диван не розкладається і йде цілим полотном, шириною 135 см. На задню спинку встановлюються 2 вертикальні блискавки, завдяки чому ви можете розкласти її на 2-3 частини та дістати підлокітники.

Універсальна модель захисних виробів для сидінь - це оптимальне та доступне рішення, тому не пропустіть можливість купити авточохли за ціною виробника.

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте