Категорії

  • Доставка і оплата

Доставка і оплата

Статті

23.06.2018

Захист прав споживачів при покупці в інтернет-магазині нічим не відрізняється від аналогічних гарантій при відвідуванні традиційної торгової точки. Всі відносини між покупцем і інтернет-магазином "Автокіоск" (продавцем) регулюється Законом України "Про захист прав споживачів".

  • При отриманні зіпсованого товару (простроченого товару, товару неналежної якості, пошкодженого в процесі доставки) ми зобов'язуємося продублювати посилку за свій рахунок. Покупець має право повернути сплачену суму при отриманні товару неналежної якості протягом 14 днів або обміняти товар на аналогічний.
  • Ми зобов'язуємося повноцінно і достовірно інформувати клієнта про особливості товарів, що купуються. Ми зобов'язуємося пропонувати товари тільки належної якості та рівня безпеки.
  • Кожен покупець може скористатися послугою "Оплата при доставці". Це стосується будь-яких операцій, крім оплати товарів під замовлення.
  • При повній передоплаті товару, вартістю від 3000 грн, доставка проводиться за наш рахунок.

Купуючи будь-який товар в інтернет-магазині "Автокіоск", Ви можете не сумніватися в стовідсоткової захисту своїх прав. Магазин працює офіційно, всі реквізити знаходяться у відкритому доступі на нашому сайті.

УВАГА! Виробник товару залишає за собою право вносити зміни відтінку і текстури виробів, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

 

Терміни відправки товару

Товар висилається протягом трьох робочих днів після його передоплати.

В разі, якщо товар виготовляється або доставляється під замовлення - термін відправки обговорюється індивідуально.

 

Строки доставки товару

Термін доставки по Україні - до 3-х робочих днів (залежить від швидкості роботи служби доставки). Ви можете вибрати будь-яку службу доставки, що знаходиться у вашому місті, вказавши її в коментарях до замовлення або повідомивши оператору будь-яким іншим зручним для Вас способом. У разі доставки "від дверей і до дверей" термін доставки може бути збільшений на 1 день.

Товари доставляються кур'єрськими службами Нова Пошта, Інтайм (накладений платіж або часткова передоплата).

Отримання товару

Товар ви можете отримати у відділенні компанії перевізника Вашого міста або замовити доставку "від дверей і до дверей". При отриманні необхідно пред'явити паспорт одержувача (тому при оформленні замовлення необхідно вказати повні прізвище, ім'я, по батькові одержувача) і знати номер декларації на посилку. Вартість доставки залежить від розмірів і відстані до міста одержувача і оцінюється працівниками кур'єрської служби (тому до моменту відправки ми не можемо повідомити точної суми оплати за пересилку - сума стає відомою вже в момент відправки). Суму до сплати за послуги транспортної фірми ми повідомляємо Вам після відправлення посилки.

УВАГА! Для швидкого і зручного полученя замовлення, будь ласка, повідомляйте номер і адресу складу перевізника у Вашому місті. При відсутності цієї інформації замовлення буде відправлятися на центральний склад перевізника у Вашому місті.

Детальну інформацію про представництва та вартості доставки компанією можна дізнатися на сайтах: Нова пошта www.novaposhta.ua , Автолюкс www .autolux.ua , Інтайм www.intime.ua

Ваше замовлення резервується на строк до 2-х робочих днів. Якщо ми не отримаємо від Вас інформації з оплати, Ваше замовлення знімається з резервації, що не гарантує наявності замовлених Вами товарів на складі. Після отримання оплати ми відправляємо товар і повідомляємо клієнту номер декларації і час прибуття товару.

Спосіб і час доставки обговорюється з кожним клієнтом індивідуально.

Товар може бути оплачений при отриманні товару або за допомогою переказу грошових коштів на пластикову карту. Також при отриманні товару Вам необхідно оплатити його доставку.

Передоплата пластиковою карткою

При передоплаті товару Ви маєте можливість заощадити на доставці післяплати. У випадках, коли сума замовлення перевищує 3000грн доставка буде безкоштовною.

Для оплати замовлення за допомогою пластикової карти здійсните платіж згідно рахунку, автоматично створюється в Вашому кошику товарів на сайті, на карту номер 5169 3305 1626 9179 (карта ФОП Венетулис В.В., комісія банка 3 грн). Для прискорення обробки замовлення в призначенні платежу вкажіть номер замовлення (також видається автоматично).

В разі, якщо Ви хочете зробити передоплату - рекомендуємо попередньо дізнатися наявність товару в потрібній конфігурації.

Оплата при отриманні

«Оплата при отриманні» - спосіб розрахунків одержувача товарів з їх відправником (продавцем), здійснення розрахунків за відвантажені товари, при якому транспортна організація або поштова служба приймає на себе зобов'язання видати вантаж тільки після оплати одержувачем оголошеної цінності доставленого. Таким чином, Ви можете оплатити товар після його доставки. Зверніть увагу, що при отриманні товару Вам необхідно оплатити його доставку. Також при оплаті післяплатою транспортна компанія може донарахувати додаткову комісію близько 20грн + 2% від суми замовлення. При виборі цього способу оплати обов'язковою є попередня оплата в розмірі 20% від суми замовлення.

Як перевірити надійність одержувача передоплати

Перевірити роботу будь-якого ФОП або іншої юридичної особи можна за допомогою безкоштовного запиту на сайті Міністерства юстиції України за посиланням https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search. Результат буде відображень відразу ж. У ньому будуть вказані ПІБ підприємця (збігається з ФОП-одержувачем передоплати), місце реєстрації, види діяльності та інші відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інформаційними системами від державних органів.

Безкоштовний пошук відомостей в Єдиному ДЕРЖАВНОМУ реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань здійснюється відповідно до статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте