Категорії

Авточохли з автотканини

Модельні чохли з автотканини сидінь для легкових автомобілів Союз-Авто

Модельні чохли з автотканини сидінь для легкових автомобілів Союз-Авто

Артикул #1013872

2 700 грн

2 500 грн

Модельні чохли з автотканини сидінь для легкових автомобілів Союз-Авто

Модельні чохли з автотканини компанії від «Союз-Авто» практичні і універсальні. Для зручності кріплення передбачені петлі, які надійно фіксують чохли на сидінні в потрібному положенні. Еластичність матеріалу забезпечує щільне прилягання до конструктивних елементів. Вибір відтінків дозволяє оновити салон авто відповідно до дизайну і підібрати стильний комплект на будь-яку кількість місць.

Модельні чохли з автотканини це:

  • Надійний захист сидінь від передчасного зносу і пошкоджень;
  • Привабливий вигляд салону авто;
  • Комфортні відчуття під час водіння;
  • Бездоганна посадка на сидіння;
  • Проста і швидка установка авточохлів в домашніх умовах.
Гарантія на установку! На все модельні чохли поширюється гарантія установки: в разі, якщо протягом 14 днів після отримання товару виявляться невідповідність чохлів базовій комплектації сидінь Вашого автомобіля - інтернет-магазин Автокіоск гарантує безкоштовну доопрацювання або повне повернення грошей.

Особливості модельних чохлів від компанії «Союз-Авто»

Підвищена зносостійкість

В умовах пошиття чохлів для сидінь легкових авто використовується особливо міцна тканина європейського виробництва. Високі експлуатаційні властивості матеріалу обумовлені особливим переплетенням волокон, оброблених високотехнологічним способом.

Оптимальна повітропроникність

Модельні чохли з автотканини комфортні у використанні. Матеріал відмінно пропускає повітря і не створює проблем, пов'язаних з так званим «парниковим ефектом». Сидіння легкових авто, обтягнуті чохлами зі спеціальної автотканини, не викликають дискомфорту і забезпечують комфорт в салоні при будь-яких погодних умовах.

Адаптивний дизайн

З модельними виробами, пошитими на замовлення, легко створити кращий дизайн. Вибирайте колір і оформлення. Можна замовити чохли з автотканини з сірими вставками, з логотипом на передніх сидіннях.

Простий догляд

Пил, бруд, шерсть, плями від їжі і напоїв - це далеко не всі проблеми, з якими доводиться стикатися при чищенні салону. Модельні чохли з автотканини від компанії «Союз-Авто» спрощують догляд. Невеликі забруднення легко видаляються спеціальними засобами, для усунення складних можна просто зняти автомобільні чохли. Зносостійка автоткань витримує багаторазові чистки, не втрачаючи первісних властивостей і привабливого вигляду.

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від Союз-Авто:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте