Категорії

Комбіновані авточохли

Комплект комбінованих чохлів Eco Comfort TM EMC Elegant

Комплект комбінованих чохлів Eco Comfort TM EMC Elegant

Артикул #1006795

3 300 грн

Комплект комбінованих чохлів Eco Comfort TM EMC Elegant

Спеціальні модельні авточохли призначені для захисту автомобільних крісел від пилу, забруднень чи інших механічних впливів. Вони шиються з універсальний і досить стійких тканин, наприклад, жаккарда, екокожі або гобелена. При цьому, більш міцні матеріали використовуються для обробки боків і на спинках сидінь. Виробник чохлів постарався об'єднати в своїх виробах практичність, красу і розумну собівартість.

Гарантія на установку! На все модельні чохли поширюється гарантія установки: у випадку, якщо протягом 14 днів після отримання товару виявиться невідповідність чохлів базовій комплектації сидінь Вашого автомобіля - інтернет-магазин Автокіоск гарантує безкоштовну доопрацювання або повне повернення грошей.

Особливості підбору чохлів для авто

Модельні авточохли шиються під конкретну марку машини. Залежно від комплектації транспортного засобу змінюється форма сидіння і число подушок безпеки. Виробникові необхідно враховувати дані особливості при виробництві своєї продукції. При цьому, використовувані технології не перешкоджають подальшому використанню системи безпеки транспортного засобу. Весь процес пошиття проводиться за лекалами виробника.

Таким чином, готовий виріб ідеально прилягає до самого сидіння без заминов або складок. Автолюбитель самостійно підбирає відповідну колірну гамму або кілька найбільш підходящий відтінків. Широка палітра дозволяє в повній мірі реалізовувати всі вимоги клієнтів. Підбір самого чохла необхідно проводити в залежності від марки, комплекції і року випуску авто. В даний момент, в каталозі можна знайти вироби для вітчизняних та імпортних машин, вантажних транспортних засобів та ін.

Переваги покупки спеціального Авточохли:

  • підвищені показники зносостійкості матеріалів
  • швидкий підбір залежно від марки авто
  • індивідуальний пошив спростить процес адаптації вироби
  • можливість вибору типу прострочки і кольору
  • для виробництва використовується дихаючий матеріал, який не викликають алергії.

 

Особливості витратних матеріалів, з яких виробляються чохли для авто

Якщо розглядати сам текстиль, використовуваний для пошиття, то він має досить гідні експлуатаційні характеристики. За тканиною просто доглядати, вона піддається швидкої чищенні. Зносостійкий матеріал не підлягає поривам навіть при сильному навантаженні або додаткових зовнішніх впливах. Цей показник помітно впливає на період служби. Також, чохол відрізняється досить презентабельним зовнішнім виглядом.

На окрему увагу заслуговує стійкість готового виробу до різних температурних перепадів. Такий чохол можна використовувати буквально цілий рік. Він зможе відмінно відштовхувати воду і забруднення за рахунок спеціального захисного покриття. При цьому, буде забезпечуватися необхідний доступ повітря.

Як купити оригінальний чохол на машину?

Придбати модельний авточохол можна, попередньо підібравши товар до конкретної конфігурації ТС. Виробник виконує пошиття з матеріалу, може додавати спеціальну перфоровану вставку, яка гарантує додатковий комфорт в теплу погоду. Великий вибір доступних варіантів виконання порадує навіть особливо вимогливого автовласника. При виробництві застосовуються готові лекала, які забезпечують додаткову точність. Також, клієнт може оформити замовлення в режимі онлайн без переплат.

Типи прострочок:

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від EMC Elegant:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте