Категорії

Авточохли з екошкіри

Комплект чохлів з екокожі серія

Комплект чохлів з екокожі серія "Eco Prestige Соти" TM EMC Elegant

Артикул #1006816

3 300 грн

Комплект чохлів з екокожі серія

Автомобільні чохли незамінні в якості захисного елемента крісел, а також як деталь прикраси інтер'єру машини. Ринок наповнений всілякими пропозиціями різної вартості, виду, формату і якості. Наш інтернет-магазин пропонує виключно надійні товари - на цій сторінці представлений комплект серії «Eco Prestige Стільники» від торгової марки EMC Elegant .

Гарантія на установку! На все модельні чохли поширюється гарантія установки: у випадку, якщо протягом 14 днів після отримання товару виявиться невідповідність чохлів базовій комплектації сидінь Вашого автомобіля - інтернет-магазин Автокіоск гарантує безкоштовну доопрацювання або повне повернення грошей.

Зовнішній вигляд і особливості

Чохли виготовлені з високоякісної екокожі, виробленої в Польщі. Такий вид шкіри є штучну розробку, в якій не застосовується ПВХ, а сам матеріал відмінно «дихає». Таким чином чохли з цього матеріалу м'які, комфортні на дотик і за ними легко доглядати.

З ключових особливостей чохлів «Eco Prestige Стільники» можна виділити наступні:

• Матеріал витримує гранично низькі температури (до -35 градусів) без руйнування;
• Зносостійкість становить 100 тисяч циклів використання;
• Спеціальна система швів Airbag дає можливість зручно розташовувати всі деталі сидінь під чохлом;
• Крій моделей можливий як в типовому, так і в індивідуальному стилі; < br /> • Матеріал повністю гіпоалергенний;
• Широкий вибір кольорів і відтінків.

Особливий дизайн чохлів серії «Eco Prestige Стільники» дає можливість легко їх встановлювати і знімати. Вони забезпечують прекрасний захист поверхні автомобільних крісел завдяки особливостям використовуваної екокожі.

Дизайн і зовнішній вигляд

Дизайн моделей можна підібрати індивідуально, але в загальному каталозі завжди доступні варіанти для практично всіх поширених моделей автомобілів. Якщо ви не знайдете свою модель, ми готові замовити для вас чохол в окремому порядку.

Що стосується загального дизайну, то чохли зшиті під точна відповідність автомобільним крісел. Є варіант приховування швів під однаковий тон забарвлення, або ж спеціального їх виділення в якості оригінальної деталі для зовнішнього вигляду. При необхідності ми надамо вам унікальні варіанти чохлів на замовлення з нанесенням логотипу вашої компанії, або ж будь-якого іншого малюнка або напису.

Замовити комплект чохлів серії «Eco Prestige Стільники» від торгової марки EMC Elegant можна в варіанті 1, 2, 5 або 7 місць. На вибір надається вибір кольору центру чохла і його основи. Оплата товару проводиться при його отриманні - працюємо по всій території України. Гарантуємо якість кожної товарної позиції. При виявленні шлюбу проводиться повернення грошей або заміна чохла на аналогічний.

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від EMC Elegant:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте