Категорії

Комбіновані авточохли

Комплект чохлів з екокожі серія

Комплект чохлів з екокожі серія "Антара Ромб" TM EMC Elegant

Артикул #1006820

3 300 грн

Комплект чохлів з екокожі серія

Комбіновані авточохли серії "Антара Ромб" TM EMC Elegant розроблені для комфортабельного оформлення сидінь легкових автомашин. Спеціальна комбінація тканинних матеріалів оптимізована для експлуатації в інтенсивному режимі без втрати первинних міцності. Для пошиття зносостійких чохлів застосовуються якісні матеріали польського виробництва. Композиція основи з гладкою екокожі і центральної зони з рельєфною Антара відрізняється високою практичністю і відмінними декоративними характеристиками.

Гарантія на установку! На все модельні чохли поширюється гарантія установки: у випадку, якщо протягом 14 днів після отримання товару виявиться невідповідність чохлів базовій комплектації сидінь Вашого автомобіля - інтернет-магазин Автокіоск гарантує безкоштовну доопрацювання або повне повернення грошей.

Елегантні і міцні

Авточохли, викроєні по спеціалізованим лекалами, ідеально точно відповідають габаритам сидінь. Універсальні характеристики тканин забезпечують гармонійне єднання дизайну захисних покриттів з інтер'єром салону. Переваги професійного виготовлення авточохлів:

  • Оптимальне поєднання тканин;
  • Індивідуальний крій виробів;
  • Забезпечення повноцінного повітрообміну;
  • Морозостійкість до -35 ° С;
  • Гіпоалергенні характеристики матеріалу;
  • Шов системи airbag;
  • Лекала для безлічі марок автомашин;
  • Зносостійкість 100 000 циклів.

Першокласні авточохли зберігають акуратний вигляд при багаторічній експлуатації.

Характеристики тканин

Тканина антара, використовувана для виготовлення центральних зон автомобільних чохлів, стійка до стирання і вологого очищення. Тактильно приємна тканинна поверхня забезпечує нормальний повітрообмін при тривалих поїздках по міських кварталах і міжміським автомагістралях. Простота догляду забезпечується спеціальним тефлоновим покриттям, що володіє брудовідштовхуючими і водовідштовхувальним властивостями. Для видалення будь-яких забруднень досить протерти поверхню авточехлов вологою тканиною.

Висока точність розмірів

Ідеальна точність розмірів і конфігурації заснована на використанні індивідуальних лекал при виготовленні авточехлов для різних моделей легкових автомашин. При замовленні зносостійких чохлів досить вказати марку автомобіля. Для кожної моделі легкового автотранспорту доступні різні варіанти комплектації.

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від EMC Elegant:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте