Категорії

Комбіновані авточохли

Комбіновані модельні чохли для сидінь легкових автомобілів серія

Комбіновані модельні чохли для сидінь легкових автомобілів серія "S-Line Екозамша" ТМ "Автоманія"

Артикул #1013725

5 500 грн

Комбіновані модельні чохли для сидінь легкових автомобілів серія

Ви купили новий автомобіль і хочете зберегти його салон в первозданному вигляді якомога довше? А може бути, Ви прийняли рішення укомплектувати свою перевірену машину новими чохлами? Або Ви шукаєте хороший і корисний подарунок близькій людині, який просто закоханий в свій автомобіль? У будь-якому випадку, Ви знайшли потрібний інтернет-магазин для покупки чохлів.

Гарантія на установку! На все модельні чохли поширюється гарантія установки: у випадку, якщо протягом 14 днів після отримання товару виявиться невідповідність чохлів базовій комплектації сидінь Вашого автомобіля - інтернет-магазин Автокіоск гарантує безкоштовну доопрацювання або повне повернення грошей.

Інтернет-магазин "Автокіоск" пропонує першокласні модельні чохли серія "S-Line" ТМ "Автоманія" з декоративною строчкою будь-якого відтінку. Так, все вірно, у нас можна абсолютно безкоштовно замовити рядок будь-якого кольору, яка буде вигідно відтіняти модельні чохли з екокожі зі вставками з екозамші ..

Інтернет-магазин "Автокіоск" пропонує сучасні, експлуатаційно стійкі і ефектні чохли з якісних матеріалів, витканих в Німеччині, за спеціальними цінами!

Екозамша

Екозамша - це сучасний мікроволокнистий матеріал, який:

  • по візуальних характеристиках абсолютно не відрізняється від натуральної замші;
  • за експлуатаційними характеристиками є набагато більш податливим і гнучким, ніж
  • замша, що дуже важливо для чохлів;
  • стійкість до займання і несприйнятливість до забруднень.

На дотик це оксамитова ніжна тканина.

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від Avtomania:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте