Категорії

Комбіновані авточохли

Комплект комбінованих чохлів

Комплект комбінованих чохлів "Алькантара" для легкових автомобілів Cobra Tuning

Артикул #1006344

Комплект комбінованих чохлів

Екокожа - добротний двошаровий матеріал, який поєднує в собі натуральну гипоаллергенную основу і надміцні волокна синтетичного пристрої, що забезпечують ефект "дихання". Дуже радує приємна на дотик текстура верхнього шару. Чохли, виготовлені з екокожі, служать багато десятиліть. Вважається, що екошкіра не тільки повністю повторює рельєфну текстуру і візуальні характеристики натурального аналога, але і практично не поступається йому за параметрами міцності.

Гарантія на установку! На все модельні чохли поширюється гарантія установки: у випадку, якщо протягом 14 днів після отримання товару виявиться невідповідність чохлів базовій комплектації сидінь Вашого автомобіля - інтернет-магазин Автокіоск гарантує безкоштовну доопрацювання або повне повернення грошей.

Алькантара - цей матеріал за своїми візуальним і тактильним характеристиками аналогічний натуральному замшевому аналогу. Чохли зі вставками з Альтара виглядають дуже багато, а, при якісної обробки швів, за параметрами міцності випереджають чохли з мономатеріала. Для виробництва Альтара використовують надтонкі двокомпонентні волокна, котрі піддаються специфічній обробці.

Чохли з внутрішніми вставками з Альтара однаково "слухняні" в будь-якому температурному режимі, крім того, володіючи приємною шорсткістю, вони не дозволяють предметів зісковзувати з поверхні.

Алькантара - вельми еластичне покриття і, головне, чохли з внутрішньою частиною з Альтара дуже стійкі до займання. Якщо на чохли буде струшу з необережності сигаретний попіл, максимум, може залишитися невеликий темнуватий слід. І то не завжди. Крім того, штучна замша більш пружна і еластична, ніж її натуральний аналог. Чохли не будуть підлягати деформації ні на сонце, ні на морозі.

Короткий перелік характеристик комбінованих чохлів "Альтара":

  • стійкість в експлуатації - за результатами опитування, до утворення перших ознак зносу чохла проходить кілька років;
  • еластичність - чохли повністю повторюють лінії сидіння автомобіля обраної марки;
  • презентабельний зовнішній вигляд - чохли зі вставками з Альтара або штучної замші за зовнішнім виглядом і параметрами міцності практично не поступаються натуральним;
  • ергономічність - чохли зручні і безпечні в експлуатації, вогнестійкі;
  • гипоаллергенность - тканину для аксесуарів виготовляється в Німеччині і відповідає нормам Європейського якості;
  • дуже приємна ціна - моделі з екокожі і штучної замші в багато разів дешевше, ніж натуральні покриття для сидінь.

Комплект комбінованих чохлів "Алькантара" для легкових автомобілів Cobra Tuning - "Автокіоск" пропонує якість.


Матеріал: чохли виготовляються з німецької екокожі ERA, що відрізняється своєю високою зносостійкістю.

Кольори можна вибрати з ДІПАЗОН: < /p>


При виборі індивідуального дизайну ціну уточнюйте окремо!

Структура екокожі ERA

Структура екокожі ERA

Вибирайте колір рядка!

Комплект включає в себе і задні сидіння


На спинках передніх сидінь передбачений доступ до оригінальних кишенях. У разі якщо на сидіннях кишені не передбачені - на спинках водійського і пасажирського сидіння буде вшитий внутрішню кишеню на блискавці.

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від Cobra Tuning:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте