Категорії

Комбіновані авточохли

Комбіновані модельні чохли для сидінь легкових автомобілів серія

Комбіновані модельні чохли для сидінь легкових автомобілів серія "L-Line Екозамша" ТМ "Автоманія"

Артикул #1013723

5 000 грн

Комбіновані модельні чохли для сидінь легкових автомобілів серія

Підбираєте собі нові чохли для автомобіля? Намагаєтеся знайти ідеальну відповідність між ціною і якістю? Чи не можете визначитися з вибором матеріалу? Інтернет-магазин "Автокіоск" пропонує ідеальний варіант для автомобіля серія "L-Line" ТМ "Автоманія". Матеріал, з якого виготовлений комплект, проводиться в Німеччині і відповідає всім європейським нормам якості.

Гарантія на установку! На все модельні чохли поширюється гарантія установки: у випадку, якщо протягом 14 днів після отримання товару виявиться невідповідність чохлів базовій комплектації сидінь Вашого автомобіля - інтернет-магазин Автокіоск гарантує безкоштовну доопрацювання або повне повернення грошей.

Ідеальна якість швів, абсолютну відповідність сидінням обраної марки і вражаюча експлуатаційна стійкість. Купити покриття для автокрісел - значить забезпечити салону вид нового на довгі роки.

Чохли з над-якісного матеріалу L-Line

Авточохли L-Line - це надійне покриття для сидінь вашого авто, особливо до душі чохли тим, хто віддає перевагу класиці. Відсутність декоративних строчок на ідеально гладкому матеріалі, функціональні, але малопомітні кишені на міцній блискавки, яка не зламається після п'яти з половиною відкриттів /закривань і не тільки.

Комплект повністю включає всі елементи для підлокітників і підголівників, при цьому кожен елемент гарантовано буде повторювати лінії крісел обраної марки. Як відомо, ідеальна стикування покриття і сидінь - це не тільки стовідсоткова візуальна привабливість, а й істотно збільшений термін ефективної служби.

Екозамшей називають штучну замшу, дуже красивий і пружний матеріал, повністю співпадає з візуальним характеристикам з натуральним аналогом, але незрівнянно більш піддатливий. Матеріал екозамша виглядає дуже багато, під час експлуатації зношується дуже повільно. Відмінний варіант матеріалу для тих, хто багато часу проводить за кермом.

Купивши чохли "L-Line" від ТМ "Автоманія", ви зможете виглядати по-справжньому оригінально.

Шукайте Ваш автомобіль в нашому каталозі.

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від Avtomania:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте