Категорії

Авточохли з екошкіри

Модельні чохли з екокожі

Модельні чохли з екокожі "Аригон" для сидінь легкових автомобілів серія "S-Line" ТМ "Автоманія"

Артикул #1006348

5 000 грн

Модельні чохли з екокожі

Ви купили новий автомобіль і хочете зберегти його салон в первозданному вигляді якомога довше? А може бути, Ви прийняли рішення укомплектувати свою перевірену машину новими чохлами? Або Ви шукаєте хороший і корисний подарунок близькій людині, який просто закоханий в свій автомобіль? У будь-якому випадку, Ви знайшли потрібний інтернет-магазин для покупки чохлів.

Гарантія на установку! На все модельні чохли поширюється гарантія установки: у випадку, якщо протягом 14 днів після отримання товару виявиться невідповідність чохлів базовій комплектації сидінь Вашого автомобіля - інтернет-магазин Автокіоск гарантує безкоштовну доопрацювання або повне повернення грошей.

Інтернет-магазин "Автокіоск" пропонує першокласні модельні чохли серія "S-Line" ТМ "Автоманія" з декоративною строчкою будь-якого відтінку. Так, все вірно, у нас можна абсолютно безкоштовно замовити рядок будь-якого кольору, яка буде вигідно відтіняти модельні чохли з екокожі зі вставками з перфорованої шкірою або алькантари.

Інтернет-магазин "Автокіоск" пропонує сучасні, експлуатаційно стійкі і ефектні чохли з якісних матеріалів, витканих в Німеччині, за спеціальними цінами!

Алькантара

Алькантара - це сучасний мікроволокнистий матеріал, який:

  • по візуальних характеристиках абсолютно не відрізняється від натуральної замші;
  • за експлуатаційними характеристиками є набагато більш податливим і гнучким, ніж
  • замша, що дуже важливо для чохлів;
  • стійкість до займання і несприйнятливість до забруднень.

На дотик це оксамитова ніжна тканина.

Перфорована екошкіра

Перфорована екошкіра - це аналог натуральної шкіри, що складається з двох шарів. Вона просто шикарно виглядає на чохлах.

  • Нижній шар - натуральна підкладка, яка відіграє роль основи, утримує верхнє покриття.
  • Верхнє покриття - це багатокомпонентний матеріал, по візуальних характеристиках ідентичний натуральній шкірі.
  • Перфорація - це ряд мікроотворів, які дозволяють поверхні ще краще пропускати повітря.

Перфорація ні в якому разі не знижує експлуатаційну стійкість чохла для легкового автомобіля!

Як доглядати за автомобільними чохлами серія "S-Line" ТМ "Автоманія"

Експлуатаційні характеристики чохлів для легкових автомобілів серія "S-Line" ТМ "Автоманія" відповідають європейським стандартам якості.

Тканини, з яких виготовлені чохли, по-справжньому нечутливі забруднень. Крім того, чохли нечутливі також і до спалаху. Але якщо ви вирішите зняти чохли серія "S-Line" ТМ "Автоманія", що також робиться досить швидко, і почистити їх, то спеціальних рекомендацій до чистячих засобів не передбачено. Звичайно, якщо ви не будете використовувати для цієї мети їдкі хімічні речовини або реактиви на основі нафти.

При необхідності, екошкіра і алькантара, наприклад, підголівники чохлів, можуть стиратися в звичайній пральній машині.

Така невибагливість чохлів особливо порадує власників сімейних авто тих, хто активно використовує свій автомобіль в бізнес цілях.

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від Avtomania:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте