Категорії

Комбіновані авточохли

Комплект комбінованих чохлів для легкових автомобілів серія

Комплект комбінованих чохлів для легкових автомобілів серія "Спорт" Cobra Tuning

Артикул #1006150

4 700 грн

Комплект комбінованих чохлів для легкових автомобілів серія

Високоякісні комбіновані чохли для сидінь автомобіля не тільки зможуть захистити оббивку крісел авто від забруднень і зносу, але і підкреслять стиль салону, а також підкреслять статус. Якості і гідності екокожі, а також її переваги перед іншими матеріалами можна перераховувати дуже довго.

Гарантія на установку! На все модельні чохли поширюється гарантія установки: у випадку, якщо протягом 14 днів після отримання товару виявиться невідповідність чохлів базовій комплектації сидінь Вашого автомобіля - інтернет-магазин Автокіоск гарантує безкоштовну доопрацювання або повне повернення грошей.

Розглянемо основні. Екокожа є екологічно чистим матеріалом, які абсолютно безпечний і не буде викликати алергічних реакцій у пасажирів. Повітропроникність дає можливість чохлам не перегріватися в спекотні дні. Екокожа приємна на дотик, що буде створювати додатковий комфорт під час їзди.

Даний комплект комбінованих чохлів призначений для сидінь легкового автомобіля і виготовлений з урахуванням всіх необхідних технологічних прорізів, а також конструкцій кожної деталі сидінь даного авто. Це забезпечує 100% сумісність чохлів з кріслами. Завдяки цьому після установки чохлів сидіння виглядають як після перетяжки.

Важливим фактом є те, що еко-шкіра не надто вимоглива в догляді. досить слідувати декільком правилам. Забороняється використання засобів, що містять хімікати і розчинники на основі нафтопродуктів. Для очищення використовуйте м'яку тканину.

Матеріал: чохли виготовляються з екокожі ERA, що відрізняється своєю високою зносостійкістю.

Кольори можна вибрати з ДІПАЗОН:

При виборі індивідуального дизайну ціну уточнюйте окремо!

Виробництво: Вироби виготовляються в Україні на японському обладнанні JUKI, KANCAI, GEMSY.

Якість: Всі моделі мають прорізи під кріплення ременів безпеки, підголівників, бічних подушок безпеки передніх сидінь. Стачние шви, схильні до найбільшому навантаженню, зміцнюються особливо ретельно.

Комплектація: Повний комплект включає в себе чохли на все сидіння і підголовники, а також кріплення (гачки і шнур).

Модельні чохли для сидінь від ТМ « Cobra Tuning» не тільки захищають крісла від забруднень, але і допомагають створити або підкреслити певний стиль.

Чохли від ТМ « Cobra Tuning» поєднують в собі:

  • сертифіковані автомобільні тканини
  • точність розмірів (100% гарантія на сумісність з сидіннями)
  • ідеальне повторення форми сидінь
  • якісний крій

Структура екокожі ERA

Структура екокожі ERA

Вибирайте колір рядка!

Комплект включає в себе і задні сидіння


На спинках передніх сидінь передбачений доступ до оригінальних кишенях. У разі якщо на сидіннях кишені не передбачені - на спинках водійського і пасажирського сидіння буде вшитий внутрішню кишеню на блискавці.

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від Cobra Tuning:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте