Категорії

Новинка: Авточохли з екокожі ТМ Союз-Авто

Статті

06.12.2019

В інтернет-магазині AvtoKiosk з'явилися цікаві новинки - авточохли з екокожі ТМ Союз-Авто. Це товари бюджетного сегмента, доступні абсолютно всім автомобілістам, які бажають прикрасити салон своєї машини якісними виробами.

Ключові особливості

В каталозі інтернет-магазину представлений широкий вибір автомобільних чохлів різного типу, але новинка являє собою один з найбільш доступних за ціною варіантів. У порівнянні з моделями більш високого цінового сегмента, авточохли з екокожі ТМ Союз-Авто в інтернет-магазині AvtoKiosk https: / /avtokiosk.com.ua/komplekt-modelnyix-chexlov-iz-ekokozhi-pilot-luxe-tm-soyuz-avto дешевше, але за якістю мало відрізняються від більш дорогих аналогів.

Відмінністю можуть бути невеликі особливості зовнішнього вигляду. Чохли виготовлені з екокожі, яка представляє собою поліпшений варіант стандартної штучної шкіри. Порівнювати з натуральними покриттями чохлів її, звичайно ж, не можна, але все одно вироби з цього матеріалу виглядають досить красиво, особливо якщо правильно підібрати колірну гамму під загальний стиль салону автомобіля.

Новинка каталогу відрізняється простотою, через що може бути виготовлена в гранично стислі терміни - всього робочих 7 днів. Дорожчі моделі можуть зажадати більше часу для виготовлення.

Ключові переваги

До переваг авточехлов з екокожі ТМ Союз-Авто можна віднести відмінну ергономіку. Вони повністю облягають крісло і гранично зручні для водія або пасажирів. Екокожа не збирається в складки, тому в дорозі нічого не буде заважати загальному комфорту. Також моделі можна замовити в необхідному колірному виконанні - доступні будь-які варіанти гами по центру самого чохла (бічні поверхні завжди чорні).

Найголовнішою перевагою цих виробів є їх ціна. Це перші моделі бюджетного сегмента в інтернет-магазині, які будуть користуватися величезною популярністю серед автовласників.

З додаткових переваг можна відзначити:

  • Високу міцність матеріалу вироби;
  • Повна відповідність розмірів стандартних сидінь певного автомобіля;
  • Більше 40 000 циклів прання без втрати якості;
  • Просту і легку чистку.

Авточохли з екокожі ТМ Союз-Авто вже доступні в каталозі інтернет-магазину AvtoKiosk, тому ви відразу можете робити замовлення. Вибрати можна комплект з 2 або 5 чохлів під зазначену вами марку і модель машини. При необхідності є можливість зшити нестандартні варіанти. З такими питаннями звертайтеся до менеджерами інтернет-магазину.

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте