Категорії

  • Статті
  • Новинка! Модельні чохли з автотканини серія Classic від TM EMC-Elegant

Новинка! Модельні чохли з автотканини серія Classic від TM EMC-Elegant

Статті

08.09.2020

Елегантні і комфортні авточохли серії Classic популярного серед провідних автовиробників бренду TM EMC-Elegant додадуть неповторний стиль салону автомобіля. Вишукану класику моделі, унікальний матеріал, якість пошиття оцінить найвимогливіший клієнт. Досконале поєднання дизайнерської естетики і ергономіки аксесуара для автосалону підкреслить статус власника. Додатковим бонусом є економічна ціна, мінімальні терміни виготовлення (від 7 днів).

Детальні переваги нової моделі.

Виробник передбачив всі особливості експлуатації виробу, зручність при використанні та індивідуальні особливості крісел різних моделей легкових автомобілів. Безперечними перевагами авточехлов є:

  1. Застосування інноваційних матеріалів від відомих, що добре зарекомендували себе європейських брендів.
  2. Продуманий, гармонійний дизайн, властивий моделям преміум-класу.
  3. Досконалий крій, в точності відповідний розмірами і конструктивним особливостям крісел певної марки авто.
  4. Естетичні, надійні шви Airbag.
  5. Логотип авторитетного виробника у вигляді вишивки.
  6. Гарантія 18 місяців з моменту продажу.

Особливості автотканини.

Категорії тканин для виготовлення чохлів відповідають сучасним вимогам, застосовуються на виробництвах авторитетних марок автомобілів (Ford, Volkswagen, Mercedes). Інноваційні технології дозволяють додати матеріалу необхідні для тривалої експлуатації властивості і екологічність. Для пошиття аксесуара використовуються тканини:

  • Dynamic - не вбирає вологу, володіє грязеотталкивающими властивостями, значною стійкістю до зносу. При критичних температурах не перегрівається, не "замерзає» на відміну від інших матеріалів (кожзам, екошкіра). При зіткненні з тілом не електризується. Поверхня м'яка, не викликає дискомфорт.
  • Біластік - німецький матеріал, з якого виготовляються найбільш схильні до деформації задні і бічні елементи. Стійка до механічного впливу тканину легко очищається від забруднень, має довгострокові експлуатаційні характеристики.

Гідне придбання.

Виготовлені за оригінальними лекалами авточохли бездоганно підійдуть по конфігурації крісел широкого ряду моделей авто. Простий монтаж за допомогою вшитого кріплення дозволяє легко оновити салон. Пропонується кілька варіантів комплектації замовлення - для двох і більше сидінь. На сайті можна зробити замовлення на пошиття та доставку чохлів із зазначенням марки машини, обраної колірної гами по самій демократичній ціні.

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте