Категорії

Комбіновані авточохли

Модельні комбіновані чохли для сидінь легкових автомобілів серія

Модельні комбіновані чохли для сидінь легкових автомобілів серія "Tex-Line" ТМ "Автоманія"

Артикул #1006346

4 800 грн

Модельні комбіновані чохли для сидінь легкових автомобілів серія
  • Прийшов час оновити салон вашого автомобіля?
  • Хочете знайти комбіновані чохли для сидінь, які будуть повністю повторювати лінії салону?
  • Цінуйте комфорт і грунтовність, але при цьому не готові платити шалені гроші?

Вихід є! Серія "Tex-Line" ТМ "Автоманія" - і ви на крок ближче до досконалості.

Гарантія на установку! На все модельні чохли поширюється гарантія установки: у випадку, якщо протягом 14 днів після отримання товару виявиться невідповідність чохлів базовій комплектації сидінь Вашого автомобіля - інтернет-магазин Автокіоск гарантує безкоштовну доопрацювання або повне повернення грошей.

З чого зшиті чохли серії "Tex-Line"

Авточохли Tex-Line від ТМ "Автоманія" - хороші і зручні, вони виготовлені з комбінації двошарового сучасного аналога натуральної шкіри і автотканини. Підлокітники, підголовники, окантовка сидінь - все це добротна екошкіра.

Важливо розуміти, екошкіра для "Tex-Line" створювалася в Німеччині, тому якість має відповідне.

Модельний ряд "Tex-Line" перевершить ваші очікування за якістю, адже це дійсно європейська тканину! Шви в "Tex-Line" прекрасні, а, як відомо, саме від цього залежить експлуатаційні стійкість комбінованих автоаксесуарів.

Місце, де відбувається найбільш частий і активний контакт спини водія і поверхні автокрісел - це автоткань. Абразивний тест "Tex-Line" доводить відсутність змін візуальних характеристик поверхні після 50 000 контактів. Це по-справжньому експлуатаційно стійкий матеріал для покриття варіанту "Tex-Line". Крім того, автоткань дуже легко чиститься, навіть якщо на крісло буде, по необережності, перекинуть кави або дитина упустить морозиво, видалити пляму буде простіше простого. І знову "Tex-Line" блищить новизною!


Ідеальна форма для "Tex-Line" - ромб

Автотканини "Tex-Line" виконана у вигляді частих ромбів, розташованих у шаховому порядку. Така поверхня найкраще пропускає повітря в жаркі дні і зберігає приємне тепло в холоди. Крім того, ромбовидна поверхню "Tex-Line" - це додаткове посилення тертя, завдяки чому ви себе будете почувати комфортно на сидіннях.

Якщо ваша дитина вже досяг такого віку, коли можна їздити в салоні без спеціальних дитячих крісел, йому буде зручніше сидіти на поверхні "Tex-Line" з ромбоподібним виступами. Справа в тому, що мінімальне ковзання дозволить людині з малою вагою впевнено сидіти, не «з'їжджаючи" вниз.

Увага! Декоративну рядок з подвійної нитки при покупці "Tex-Line" можна замовити окремо абсолютно безкоштовно, причому в будь-якому кольорі.

Що ви отримуєте при покупці автомобільних чохлів "Tex-Line" від ТМ "Автоманія"?

  • абсолютне німецьке якість
  • багатий зовнішній вигляд
  • шикарні експлуатаційні властивості
  • приємна текстура
  • повний комплект на 5 місць + покриття для підголівників і підлокітників

"Tex-Line" - вибирайте розумну ціну і безкомпромісну якість!

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від Avtomania:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте