Категорії

Авточохли з екошкіри

Модельні чохли з екокожі для сидінь легкових автомобілів Союз-Авто Серія

Модельні чохли з екокожі для сидінь легкових автомобілів Союз-Авто Серія "Спорт"

Артикул #1006139

4 000 грн

Модельні чохли з екокожі для сидінь легкових автомобілів Союз-Авто Серія

Модельні чохли з екокожі для сидінь легкових автомобілів Союз-Авто Серія "Спорт"

Гарантія на установку! На все модельні чохли поширюється гарантія установки: у випадку, якщо протягом 14 днів після отримання товару виявиться невідповідність чохлів базовій комплектації сидінь Вашого автомобіля - інтернет-магазин Автокіоск гарантує безкоштовну доопрацювання або повне повернення грошей.

Компанія "Союз-Авто" відома на автомобільному ринку завдяки якості матеріалів для авточехлов. Уже багато років "Союз-Авто" є надійним виробником широкого спектру автомобільних чохлів, використовуючи при це сучасне обладнання. Інтернет-магазин "Автокіоск" працює безпосередньо з великими постачальниками, серед яких і "Союз-Авто". Саме тому у нас Ви можете замовити будь-який колір і будь-який дизайн авточехлов.

Найпопулярнішим видом автомобільних чохлів на сьогоднішній день є чохли з екокожі. Цей інноваційний матеріал використовують в своїй роботі все сучасні виробництва в Україні і за її межами. ТМ "Союз-Авто" випускає безліч різновидів автомобільних чохлів, серед яких серія "Спорт". Назва говорить сама за себе - в цьому дизайні поєднуються і спорт, і вишуканість, і комфорт. Вони являють собою комплект модельних чохлів з екокожі виробництва Польща. У комплект входять чохли для передніх і для задніх сидінь, підголовники і підлокітники, якщо такі передбачені в моделі автомобіля.

Екологічно чисті матеріали

Автомобільні чохли ТМ "Союз-Авто" серія "Спорт" складаються з екокожі. Цей матеріал зовні дуже схожий з натуральною шкірою, але має відмінність в складі і звичайно ж, в ціні. Саме прийнятна вартість даного виду чохлів і робить їх такими доступними і популярними. Екокожа складається з бавовняної тканини і поліуретану, не має сторонніх запахів і не викликає алергічний реакцій. Екокожа легко очищається від забруднень і має повітропроникний матеріал за рахунок перфорованої структури.

Якщо Ви ведете активний спосіб життя і вважаєте за краще спортивну тематику всюди - замовте комплект чохлів ТМ "Союз-Авто" серія "Спорт" для свого автомобіля. Зверніться до нас і допоможемо підібрати колір чохлів, який відмінно доповнить салон Вашого авто. З нашими чохлами Ваше авто буде виглядати дуже стильно!

Телефонуйте нам, запитуйте, цікавтеся. Відповімо на будь-яке Ваше питання.

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від Союз-Авто:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте