Категорії

Авточохли з автотканини

Модельні чохли з автотканини серія

Модельні чохли з автотканини серія "Стандарт 50" для сидінь легкових автомобілів Союз-Авто

Артикул #1013969

2 400 грн

2 200 грн

Модельні чохли з автотканини серія
Гарантія на установку! На все модельні чохли поширюється гарантія установки: в разі, якщо протягом 14 днів після отримання товару виявляться невідповідність чохлів базовій комплектації сидінь Вашого автомобіля - інтернет-магазин Автокіоск гарантує безкоштовну доопрацювання або повне повернення грошей.

Модельні чохли з серії "Стандарт 50" призначені для легкових автомобілів. Вироби з найпростішим дизайном підходять під будь-який стиль оформлення інтер'єру транспортного засобу. Вони поєднують декоративні і практичні функції. Надійні аксесуари розраховані на довгі роки інтенсивної експлуатації.

Фірмові чохли використовують власники німецьких авто преміум-класу і бюджетних «малолітражок». Вони щільно прилягають до крісел без утворення складок. Модельні чохли з автотканини серія "Стандарт 50" для сидінь легкових автомобілів Союз-Авто відповідають європейським стандартам якості. Аксесуари можна натягнути самостійно протягом декількох хвилин.

Огляд модельних чохлів автотканини серія "Стандарт 50"

Модельні чохли виготовляються з автотканини, яка не становить небезпеки для алергіків. Матеріал проходить обов'язкову перевірку перед відправленням на виробничу лінію.

Ви зумієте підібрати підходящу комбінацію відтінків і замовити чохли з логотипом свого транспортного засобу. На матеріалі в видному місці може бути нанесений логотип виробника автомобіля. Чохли підвищують рівень комфорту і радують власників легкових авто.

Покупці замовляють комплекти на бажану кількість місць, щоб прикрасити салон. Брендові аксесуари мають необхідні отвори під изофикс, підголовники, ремені та інші пристосування. Вони не вимагають перешивання і доопрацювання перед початком експлуатації.

Ключові гідності чохлів з автотканини серія "Стандарт 50"

Високий попит на розглянуті чохли пояснюється доступною ціною і універсальністю. Перелічимо основні переваги реалізованої продукції:

  1. Строгий, класичний зовнішній вигляд.
  2. Відсутність грубих швів.
  3. Тривалий гарантійний термін - 18 місяців з моменту продажу.
  4. Збереження кольору під впливом ультрафіолетового випромінювання.

Автомобільні чохли із серії "Стандарт 50" відомі високим ступенем зносостійкості. При щоденному і багатогодинному використанні транспортного засобу ви не помітите потертостей на поверхні міцного матеріалу. Його неможливо пошкодити важкої продуктової сумкою, яку часто мають у своєму розпорядженні на вільних місцях. Якщо в салоні виявиться непосидюча дитина, вам не доведеться турбуватися про стан аксесуарів. Пошкодити матеріал можна тільки навмисне з використанням гострого предмета.

Модельні автомобільні чохли з серії "Стандарт 50" не вимагають дорогого і регулярного обслуговування. Поверхня відштовхує вологу і не електризується. Матеріал легко очищається від забруднень. Він не накопичує вуличну пил навіть при постійній експлуатації транспортного засобу з відкритими вікнами.

Популярні серед українських автолюбителів модельні чохли з автотканини серія "Стандарт 50" використовуються в цілорічному режимі. Покриття витримує різкі температурні перепади. Навіть сильний мороз робить чохли більш жорсткими. Влітку вони не доставляють проблем завдяки безперешкодної циркуляції повітря.

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від Союз-Авто:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте