Категорії

Універсальні чохли

Чохли-майки

Чохли-майки "PILOT" з автотканини на сидіння автомобіля

Артикул #1004109

800 грн

Чохли-майки

Для того щоб вдало оновити дизайн салону автомобіля, підійдуть чохли-майки з автотканини на сидіння від ТМ «Avto-Ambition».за рахунок легко встановлюваних покриттів, можна добре зберегти оббивку крісел від перегріву і вицвітання. За допомогою комплектів ергономічних авточехлов, реально захистити інтер'єр авто від подряпин і мікротріщин. Чохли-майки характеризуються своєю функціональністю:

  • збільшують термін експлуатації м'яких конструкцій;
  • враховують особливості крісел (виступаючих деталей);
  • надають оригінальний зовнішній вигляд салону автотранспорту.

Рейтинги виробів з автотканини, не поступаються за популярністю аналогам з комбінованих матеріалів. Саме чохли-майки мобільно одягаються і знімаються, не електризується, характеризуються м'якістю і зручністю. Пара передніх крісел з підголовниками, буде виглядати просто ідеально за рахунок надійних кріплень (гуми) і крою.

Щільна текстура автомобільної тканини, позитивним чином впливає на довговічність авточехлов в процесі їх використання. Багата колірна палітра (чорний, зелений, червоний, сірий та ін.) Центральних елементів виробів, дозволяє автолюбителям оформити інтер'єр салону в потрібному напрямку.

Головними перевагами покриттів для м'яких конструкцій, є їх практичність, простота в догляді і захист від забруднень.

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від Автоамбиции:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте