Категорії

Комбіновані авточохли

Комплект комбінованих чохлів з екокожі

Комплект комбінованих чохлів з екокожі "Аригонии" + екозамша ТМ "Автоамбіціі"

Артикул #1006163

3 500 грн

Комплект комбінованих чохлів з екокожі

Новинкою на ринку автомобільних чохлів є комплект чохлів з екокожі "Аригонии" + екозамша ТМ "Автоамбіціі". Даний вид чохлів є комплект комбінованих модельних чохлів для передніх і задніх сидінь із шкірзамінника "Аригон" і вставками з алькантари.

Гарантія на установку! На все модельні чохли поширюється гарантія установки: у випадку, якщо протягом 14 днів після отримання товару виявиться невідповідність чохлів базовій комплектації сидінь Вашого автомобіля - інтернет-магазин Автокіоск гарантує безкоштовну доопрацювання або повне повернення грошей.

Давайте зупинимося на матеріалі, з якого пошиті чохли, більш докладно.

Що таке екошкіра "Аригон"?

Аригон - це інноваційний матеріал, екологічно чистий шкірозамінник преміум класу. ТМ "Автоамбіціі" вже тривалий час є найбільшим виробництвом чохлів з екокожі, тому про якість матеріалів, які вони використовують знають багато. Екокожа Аригон складається з бавовняної тканини і поліуретанової плівки, що дає можливість "дихати" матеріалу.

Особливості матеріалу екозамша

Якщо матеріал Аригон є еко-заміною натуральної шкіри, то цей матеріал є штучною замшею. На вигляд і на дотик замш, і екозамшу абсолютно не відрізнити. Вона обумовлена високою міцністю і зносостійкістю. Алькантара еластичнішою натуральної шкіри і популярна при оббивці поверхонь будь-якої форми.

Такий тандем є найбільш популярним серед авточехлов за рахунок стильного зовнішнього вигляду, високої якості матеріалів та доступності. Комбіновані чохли виглядають дуже дорого і вишукано. Купити комбіновані чохли з екокожі "Аригонии" + "Алькантара" ТМ "Автоамбіціі", можна в нашому інтернет-магазині.

Що ви отримуєте звернувшись в Автокіоск?

  • Гарантію на авточохли
  • 100% збіг чохлів з модельними особливостями машини
  • Індивідуальний дизайн для кожного Клієнта
  • Якісні матеріали
  • Низькі ціни від виробника
  • Доставка по всій Україні
  • Післяплата

Відмінною особливістю нашого інтернет-магазину є також можливість післяплати. Ви завжди можете заплатити за комплект авточехлов вже при отриманні, попередньо оглянувши їх.

Створимо стиль Вашого авто разом!

 

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від Автоамбиции:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте