Категорії

Універсальні чохли

Універсальні чохли PILOT з кожвинила на передні сидіння

Універсальні чохли PILOT з кожвинила на передні сидіння

Артикул #1002821

610 грн

Універсальні чохли PILOT з кожвинила на передні сидіння

Універсальні чохли Pilot з кожвинила на передні сидіння лаконічно обрамляють м'які конструкції автомобіля. Цікаве дизайнерське оформлення авточехлов сприяє практичному тюнінгу салону транспортного засобу. До уваги покупців представлений широкий асортимент товарів, які підійдуть для різних марок авто.

Невисока вартість авточехлов в поєднанні з їх високою якістю роблять покупки вигідними і доцільними. Щільна текстура посиленою екокожі ідеально поєднується еластичністю матеріалу, що робить вироби дуже популярними на ринку автоаксесуарів. Переконливими аргументами на користь універсальних чохлів є:

  • легкість в догляді
  • простота в установці;
  • оптимальне облягання сидінь.

Якщо на чохли з кожвинила потрапить бруд або пил, то їх швидко можна очистити за допомогою спеціального миючого засобу. Вироби характеризуються хорошими властивостями міцності, що свідчить про їх довговічності і зносостійкості.

Наявність блискавок на спинках чохлів, обумовлює додаткові можливості при їх експлуатації (доступ до підлокітників, до кишень та ін.). Надійний шнур-фіксатор закріплює авточохли в необхідному положенні, попереджаючи їх зміщення в процесі руху автомобіля.

Важливо !!!
Всі технологічні отвори вирізаються покупцем самостійно.
Перд тим, як прорізати отвори, будь ласка переконайтеся, що чохли підходять за розміром.
Чохли з прорізаними отворами поверненню не підлягають!

Вид виворотуПідголовник передніх сидінь суміщений зі спинкою

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від Автоамбиции:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте