Категорії

Авточохли з автотканини

Комплект чохлів з автотканини для легкових автомобілів Cobra Tuning

Комплект чохлів з автотканини для легкових автомобілів Cobra Tuning

Артикул #1006144

3 000 грн

Комплект чохлів з автотканини для легкових автомобілів Cobra Tuning
Лаконічною формою і сучасним дизайном характеризується комплекти чохлів з автотканини для різних моделей автомобілів від ТМ «Cobra Tuning» .

Наявність блискавок для підлокітників, закритих спинок на липучках, сидінь і підголівників, складають комплекти практичних авточехлов.

Гарантія на установку! На все модельні чохли поширюється гарантія установки: у випадку, якщо протягом 14 днів після отримання товару виявиться невідповідність чохлів базовій комплектації сидінь Вашого автомобіля - інтернет-магазин Автокіоск гарантує безкоштовну доопрацювання або повне повернення грошей.

Успішне комбінування матеріалів (екошкіра і автоткань), сприяло створенню унікальних моделей чохлів надійно зберігають оббивку авто:

  • від вицвітання;
  • від забруднень;
  • від розтріскування.

Купуючи комплекти авточохлів в інтернет-магазині, власники машин можуть підкреслити свій статус або стиль автомобіля. Прийнятна вартість і високу якість виробів є привабливими факторами для покупців. Чохли з комбінованих матеріалів довговічні і безпечні.

Пориста мікроструктура екокожі і автотканини (Німеччина), обумовлює оптимальну повітропроникність чохлів.

За рахунок рівною, якісної строчки в виробах, забезпечується надійність і комфорт при їзді автомобіля. Швидкий доступ до кишень авточехлов, здійснюється за допомогою блискавок.

Сертифіковані чохли мають якісний крій з дотриманням точних розмірів сидінь.

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від Cobra Tuning:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте