Категорії

Магнітоли

Автомагнітола SHUTTLE SUD-389

Автомагнітола SHUTTLE SUD-389

Артикул #1013828

781 грн

Автомагнітола SHUTTLE SUD-389

Це без-дисковий головний пристрій, яке вписується в приладову панель будь-якого автомобіля зі стандартною шахтою, розміром установки 1DIN. Передня панель стаціонарна, чорного кольору, з білим підсвічуванням кнопок. Оснащений яскравим, добре читаним дисплеєм, вертикально-орієнтований, з білим підсвічуванням символів і підтримкою тексту. Для зручності користувача на фронтальну сторону ресивера винесені всі інтерфейси, а також вхід AUX-роз'єм, який дозволяє підключити зовнішній пристрій.

Вбудований високошвидкісний PLL тюнер з цифровою обробкою сигналу, зі зручним ручним пошуком станцій, режимом скануванням, і можливістю автоматично занесення в пам'ять радіостанцій 18 FM і 12 AM. На передній панелі розміщений порт USB порт і слот для SD карт, через які можна підключати інші носії, для відтворення аудіоформатів MP3, WMA. Працює в режимах повтору, відтворення у випадковому порядку, з пошуком файлів по папках і пам'яттю місця зупинки.

Також, дана модель оснащена Bluetooth модулем, через який можна здійснювати дзвінки (hands-free), що дозволяє говорити по телефону не відпускаючи кермо. Що стосується якості відтворюваних звуків, то в магнітолу вбудований підсилювач потужності, на чотири канали, максимальна вихідна потужність 4х50 Вт, а за допомогою графічного еквалайзера, з чотирма стандартними налаштуваннями (FLAT / POP / CLASS / ROCK), можна домогтися бажаного Вам звучання.

Входи і виходи: AUX, ISO, лінійний RCA стерео аудіовихід, лінійний miniJack стереовход.

Основные
Производитель   Shuttle
Тип бездисковый
Типоразмер   1 DIN
Страна производитель Китай
Мощность   50.0 (Вт)
Наличие Bluetooth   Да
USB-интерфейс   Да
Порт для SD-карты Да
TV-тюнер   Нет
Гарантийный срок   12 (мес)
Наличие Wi-Fi Да
Количество каналов 4
Состояние Новое
Подсветка белая
USB фронтальный
Разъемы AUX, ISO, RCA, SD

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від Way:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте