Категорії

Магнітоли

Автомагнітола Kenwood KMM-105RY

Автомагнітола Kenwood KMM-105RY

Артикул #1013658

1 270 грн

Автомагнітола Kenwood KMM-105RY

Це бездискова MP3-магнітола , виконана в скороченому корпусі формату 1DIN. Вона здатна відтворювати звук з USB-накопичувачів і мобільних пристроїв на Android, що підключаються до фронтального роз'єму, а також через AUX-вхід. До того ж можлива зарядка струмом до 1А. Крім MP3, WAV і WMA підтримується losless-кодек FLAC.

Знімна передня панель - з оранжевим підсвічуванням кнопок. Присутні дві клавіші для швидкого доступу до обраним користувачем функцій. Вбудований підсилювач має заявлену потужність 50 Вт на кожний з чотирьох каналів, є розвинені функції обробки звуку - 3-смуговий параметричний еквалайзер з 8 попередніми, ФНЧ, технологія відновлення звуку Kenwood Sound Reconstruction, Drive Equalizer і тонкомпенсація.

Тюнер дозволяє зберігати 18 FM і 6 AM станцій і має підтримку RDS. Ця модель має відмінний звук, приємний дизайн і підійде всім поціновувачам якості за адекватною ціною.

Виробник Kenwood
Тип бездисковий MP3-магнітола
Формат акустики 4.0
Вихідна потужність (Вт) 4х50
Носій (джерело) контенту USB, Android-пристрої
Підтримка аудіоформатів MP3, WMA
Підтримка відеоформатів немає
FM /АМ + /+
Піддіапазони band (кількість) немає

 

Питання та коментарі (0)

Залиште ваше запитання або коментар

Схожі товари:

Товари від Fractus:

Підібрати ?

Не знайшли модель Вашого автомобіля?

Це означає тільки те, що саме цей товар не випускається для Вашої машини. Спробуйте знайти аналог в іншого виробника. Для цього використовуйте